Naprawa samochodów Szczecin

wymiana pasków rozrządu szczecin

PASKI ROZRZĄDU

Naprawa samochodów w Szczecinie

Naprawa samochodów w Szczecinie – Power Up  nasi wyszkoleni technicy zapewniają  usługę wymiany paska rozrządu. Jest to istotny wymóg w przypadku większości pojazdów o przebiegu zalecanym przez producenta. Jeśli pasek rozrządu nie jest wymieniany w ustalonych odstępach czasu, może pęknąć i najczęściej powoduje kosztowne uszkodzenie silnika. Może to być złożona praca, która wymaga umiejętności i specjalistycznej wiedzy oraz informacji technicznych.

NAPRAWA SILNIKÓW

Jeśli chodzi o pojazdy pod względem technologii, trwałości i osiągów, może nadejść czas w życiu pojazdu, kiedy będzie wymagał naprawy silnika.

Naprawy silnika mogą obejmować naprawy związane z konserwacją, takie jak wymiana paska rozrządu, regulacja zaworów lub wymiana pompy wodnej, po naprawy związane z awariami, takie jak wymiana uszczelki głowicy cylindrów lub odbudowa górnej części silnika. Power Up zajmie się wszystkimi naprawami silników w Szczecinie.

szybka naprawa samochodów w Szczecinie

SERWISOWANIE SAMOCHODÓW

W Power Up jesteśmy specjalistami w zakresie obsługi i napraw samochodów wszystkich marek i modeli. Uważamy, że regularny serwis samochodowy to najlepsze rozwiązanie, aby zadbać o Twój pojazd. Nasi w pełni wyszkoleni mechanicy będą przeprowadzać coroczne przeglądy napraw samochodów, które obejmują sprawdzenie opon, hamulców, płynu hamulcowego, akumulatorów i spalin. Korzystając z najnowszych narzędzi diagnostycznych, sprawdzamy wszystkie pojazdy pod kątem jak najbardziej efektywnej analizy technicznej.

WYWAŻANIE KÓŁ

Wyważone koło jest idealnie zestrojone i równe. W tym celu ołowiane ciężarki umieszcza się naprzeciw ciężkiego miejsca na zespole koło-opona w pojeździe. Niewyważona opona może spowodować nierównomierne zużycie opon.

Kiedy potrzebne jest wyważenie kół?

Jeśli Twój pojazd wibruje przy dużych prędkościach (70-100 km / h), najprawdopodobniej Twoje koło potrzebuje wyważenia. Przyprowadź nam swój pojazd, Power Up zajmie się jego wyważeniem w Szczecinie

wyważanie kół w Szczecinie

Jeżeli nie znalazłeś jakieś usługi

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Mapa dojazdu

AUTO NAPRAWA SZCZECIN

+48 505 663 201


Facebook


Twitter


Google-plus

ADRES

Power Up – Santocka 44, Szczecin